“Kids Best Model of Azerbaijan 2019” yarışması keçirilib

3 Mart tarixində “Holiday Inn”  otelində “ Star Kids Group MMC” şirkətinin təşkilatçılığı ilə “Kids Best Model of Azerbaijan 2019” yarışması keçirildi. Müsabiqədə 4-14 yaş arasında uşaqlar iştirak etdi.Tədbirdə 91 model iştirak etdi. Modellərin 48 qız, 43 oğlan .

Münsiflər heyəti:

Əməkdar incəsənət xadimi Fəxriyyə Xələfova

“YES”modalar evinin rəhbəri Yeganə Sadıqova

Mügenni Elnur Məmmədov

Sevilən aktrissa Çimnaz Sultanova

Tanınmış aparıcı Lalə Mustafayeva

Tanınmış modelyer Orxan Sultan

”Kids Best Model of Azerbaijan 2018”qalibi Raul Qazizadə

Tədbirin layihə rəhbəri “ Star Kids Group” şirkətinin Direktoru Aygün Əliyeva

Lahiyənin xoreoqrafı tanınmış model SULEYMAN TANEHİRLİ

                       Kids Bestr Model QALİBLƏR:

Qızlar:                                                            

1-ci Kateqoriya(4-6) 1-ci yer Sahibi : Banu Əmrah

1-ci Kateqoriya(4-6)  2-ci yer Sahibi : Humayxanım Zeynalova

1-ci Kateqoriya(4-6)  3-cü yer Sahibi: Tatyana Butayeva

2-ci Kateqoriya(7-9) 1-ci yer Sahibi : Əzizə Allahverdiyeva

2-ci Kateqoriya (7-9) 2-ci yer Sahibi: Fatimə Hüseyn

2-ci Kateqoriya (7-9) 3-cü yer Sahibi: Elanur Əhmədova

3-cü Kateqoriya(10-14) 1-ci yer Sahibi : Məryəm Qafarzadə

3-cü Kateqoriya (10-14) 2-ci yer Sahibi: Nəzrin Qəhrəmanova

3-cü Kateqoriya (10-14) 3-cü yer Sahibi Selcan Əhmədova

Oğlanlar:

1-ci Kateqoriya(4-6)  1-ci yer Sahibi : Sahib Vəlizadə

1-ci Kateqoriya(4-6)  2-ci yer Sahibi : Yusif Yusifli

1-ci Kateqoriya(4-6)  3-cü yer Sahibi: Acun Hacınəsibzadə

2-ci Kateqoriya (7-9) 1-ci yer Sahibi : Məhəmməd Nagıyev

2-ci Kateqoriya(7-9)  2-ci yer Sahibi: Cəmil Gülmətli

2-ci Kateqoriya(7-9) 3-cü yer Sahibi: Əlican Axundzadə

3-cü Kateqoriya(10-14)  1-ci yer Sahibi : Fəqan Yaqubov

3-cü Kateqoriya(10-14)  2-ci yer Sahibi: Nihad Vəliyev

3-cü Kateqoriya(10-14)  3-cü yer Sahibi Kənan Salahov

                                   Nominasiyalar                                                        

Принцесса : Mədinə Nəsirova

Принц: Emil Nərmanlı

Мисс Очарование: Nursən Quliyeva

Мистер Красавчик: Ilqar Isayev

Мисс Улыбка: Gülay Məmmədzadə

Мистер Улыбка: Mikayıl Axundzadə

Мисс Зрительских Симпатий: Dəniz Abuşova

Мистер Зрительских Симпатий:Sultan Hümbatzadə

Мисс Шарм: Şəms Məmmədova

Мистер Шарм: Nicat Bayramov

Miss Fashion: Xədicə Talıblı

Mister Fashion: Teymur Qasımov

 

 

 

 

Bir cavab yazın

error: Mətndən istifadə etmək qadağandır!
%d bloqqer bunu bəyənir: