Möhtəşəm Kids Fashion Show baş tutdu

12 May tarixində “Pullman” otelində “ Star Kids Group MMC” şirkətinin təşkilatçılığı ilə “ Kids Fashion Show ” yarışması keçirildi. Müsabiqədə 4-14 yaş arasında uşaqlar iştirak etdi. Ulu Öndərin ad gününə və “Gül Bayramına“həsr olunmuş tədbirdə 74 model və 23 modelyer iştirak etdi Modellərin 45 qız, 29 oğlan .

Münsiflər heyəti:

Əməkdar incəsənət xadimi Fəxriyyə Xələfova

Mügənni Ceyhun Bakinskiy

Mügenni Roza Zərgərli

Shine” Modalar evinin Rəhbəri Modelyer Dizayner Şəlalə Maqsudova

GƏNCƏ MODA EVİ”nin rəhbəri Zemfira Ağayeva

”Best Model of Azerbaijan 2018” Raul Qazizadə

”Best Model of the World” beynalxalq model müsabiqəsinin direktoru Aqil Məmiyev

”Best Model of Azerbaijan 2018” Raul Qazizadə

Tədbirin layihə rəhbəri “ Star Kids Group” şirkətinin Direktoru və tədbirin lahiyə rəhbəri Aygün Əliyeva

Tədbirin xoreoqrafı  “Best Model of Azerbaijan 2004” İlqar Əliyev   

 Qaliblər:

Qızlar:                                                            

1-ci Kateqoriya(4-6) 1-ci yer Sahibi : Solmaz Tağızadə

1-ci yer qalibi Modelyer: Mehriban Həsənova

1-ci Kateqoriya(4-6)  2-ci yer Sahibi : Lalə Əsədli

2-ci yer qalibi Modelyer: Elmira Mustafayeva

1-ci Kateqoriya(4-6)  3-cü yer Sahibi : Banu Əmrah

3-cü yer qalibi Modelyer: Sayalı Muxtarova

Oğlanlar:

2-ci Kateqoriya(4-6) 1-ci yer Sahibi : Ayxan Hüseynli

1-ci yer qalibi Modelyer: Rufanə Rzayeva

2-ci Kateqoriya (4-6) 2-ci yer Sahibi: Hafiz Nəsirov

2-ci yer qalibi Modelyer: Sayalı Muxtarova

2-ci Kateqoriya (4-6) 3-cü yer Sahibi: Sahib Vəlizadə

3-cü yer qalibi Modelyer: Aysel Əhmədzadə

 Qızlar:

2-ci Kateqoriya(7-9) 1-ci yer Sahibi : Dəniz Rüstəmova

1-ci yer qalibi Modelyer: Nərgiz Bağırova

2-ci Kateqoriya (7-9) 2-ci yer Sahibi: Nuray Kərimova

2-ci yer qalibi Modelyer: Ayşən Oruclu

2-ci Kateqoriya (7-9) 3-cü yer Sahibi: Zərifə Məmədli

3-cü yer qalibi Modelyer: Ayşən Oruclu

Oğlanlar:

2-ci Kateqoriya(7-9) 1-ci yer Sahibi : Cavid Həsənəli

1-ci yer qalibi Modelyer: Aygün Əliyeva

2-ci Kateqoriya (7-9) 2-ci yer Sahibi: Savaş Salayev

2-ci yer qalibi Modelyer: Elmira Mustafayeva

2-ci Kateqoriya (7-9) 3-cü yer Sahibi: Yusif Xankişili

3-cü yer qalibi Modelyer: Nürbəniz Mərdiyeva

Qızlar:

3-cü Kateqoriya(10-14) 1-ci yer Sahibi : Nigar Həsənova

1-ci yer qalibi Modelyer: Əfsanə Şirinli

3-cü Kateqoriya (10-14) 2-ci yer Sahibi: Zəhra Keşmani

2-ci yer qalibi Modelyer: Natiq Musazadə

3-cü  Kateqoriya (10-14) 3-cü yer Sahibi: Əsmər Məmmədzadə

3-cü yer qalibi Modelyer: Aysel Əhmədzadə

Oğlanlar:

3-cü Kateqoriya(10-14) 1-ci yer Sahibi : Rəvan Qasımov

1-ci yer qalibi Modelyer: Nərgiz Bağırova

3-cü Kateqoriya (10-14) 2-ci yer Sahibi: Uğur Əzimov

2-ci yer qalibi Modelyer: Ayşən Həbibova

3-cü  Kateqoriya (10-14) 3-cü yer Sahibi: Orxan Şıxlar

3-cü yer qalibi Modelyer: Nərgiz Bağırova

Nominasiyalar                                                        

Принцесса : Leyla Əfəndiyeva

 Принц: Hafiz Nəsirov

Мисс Улыбка: Ləman Abbasova

Мистер Улыбка: Sahib Vəlizadə

Мисс Зрительских Симпатий: Rəna Teymurova

Мистер Зрительских Симпатий: Kamil İskəderov

Мисс Шарм: Nazilə Məmmədzadə

Мистер Шарм: Arif Salayev

Мисс Актриса: Dəniz Abuşova

Мистер Актёр: Ibrahim Bağırzadə

Miss Fashion: Mələk Əliyeva

Mister Fashion: Şamil Osmanlı

 

Frame.az

Bir cavab yazın

error: Mətndən istifadə etmək qadağandır!
%d bloqqer bunu bəyənir: