“ Kids Fashion Show 2019” yarışması keçirilib

9 May tarixində “Holiday In” otelində “ Star Kids Group MMC” şirkətinin təşkilatçılığı ilə “ Kids Fashion Show 2019” yarışması keçirildi. Müsabiqədə 4-14 yaş arasında uşaqlar iştirak etdi. Azərbaycan Respublikasının Ümummmilli Lideri Ulu öndər Heydər Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş tədbirdə 81 model və 12 modelyer iştirak etdi Modellərin 41 qız, 40 oğlan .

Münsiflər heyəti:

Əməkdar incəsənət xadimi Fəxriyyə Xələfova

Azərbaycanın Xalq Artisti Aktrisa Mələykə Əsədova

Mügenni Ayaz Qasımov

Tanınmış aparıcı Şəhriyar Əbilov

Modelyer Fərqanə Bəxtiyarova

”Best Model of Azerbaijan 2006”qalibi “Best Model of the World” Rüstəm Cəbrayılov

”Best Model of Azerbaijan 2004”qalibi İlqar Əliyev

 Tədbirin layihə rəhbəri “ Star Kids Group” şirkətinin Direktoru Aygün Əliyeva

QALİBLƏR:

Qızlar:                                                            

1-ci Kateqoriya(4-6) 1-ci yer Sahibi : Inci Abdullayeva

1-ci yer qalibi Modelyer: Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”

1-ci Kateqoriya(4-6)  2-ci yer Sahibi : Dəniz Paşazadə

2-ci yer qalibi Modelyer: Aytən Paşayeva

1-ci Kateqoriya(4-6)  3-cü yer Sahibi : Dəniz Abuşova

3-cü yer qalibi Modelyer: Aygün Əliyeva “APRİL KİDS”

Oğlanlar:

1-ci Kateqoriya(4-6) 1-ci yer Sahibi : Riyad Yusufov

1-ci yer qalibi Modelyer: Ulduz Babayeva ”LEYLİ KİDS”   

2-ci Kateqoriya (4-6) 2-ci yer Sahibi: Muhəmməd Hüseynov

2-ci yer qalibi Modelyer: Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”

2-ci Kateqoriya (4-6) 3-cü yer Sahibi: Emil Nərmanlı

3-cü yer qalibi Modelyer: Ulduz Babayeva ”LEYLİ KİDS”

Qızlar:

2-ci Kateqoriya(7-9) 1-ci yer Sahibi : Fatimə Hüseyn

1-ci yer qalibi Modelyer: Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”   

2-ci Kateqoriya (7-9) 2-ci yer Sahibi: Dəniz Abdulla

2-ci yer qalibi Modelyer: Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”   

2-ci Kateqoriya (7-9) 3-cü yer Sahibi: Fatimə Əlisoy

3-cü yer qalibi Modelyer: Natiq Musazadə

Oğlanlar:

2-ci Kateqoriya(7-9) 1-ci yer Sahibi : Əlican Axundzadə

1-ci yer qalibi Modelyer: : Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”   

2-ci Kateqoriya (7-9) 2-ci yer Sahibi: Elvin və Emin Şahbazov

2-ci yer qalibi Modelyer: Reyhan Muradova

2-ci Kateqoriya (7-9) 3-cü yer Sahibi: Mətin Niftiyev

3-cü yer qalibi Modelyer: Ayşən Oruclu

Qızlar:

3-cü Kateqoriya(10-14) 1-ci yer Sahibi : Nəzrin Musayeva

1-ci yer qalibi Modelyer: : Mehriban Həsənova”MEH COLLECTİON”   

3-cü Kateqoriya (10-14) 2-ci yer Sahibi: Leyla Süleymanzadə

2-ci yer qalibi Modelyer: Lalə Sadıqova”LUVİA FASHİON STUDİO”   

3-cü Kateqoriya (10-14) 3-cü yer Sahibi: Ceyla Bağırova

3-cü yer qalibi Modelyer: Aygün Əliyeva “APRİL KİDS”

 Frame.az

 

Bir cavab yazın

error: Mətndən istifadə etmək qadağandır!
%d bloqqer bunu bəyənir: