“Kids Fashion Show ”-nun növbəti yarışması avanqard stilinə həsr olunub

İyulun 28 –də Bakının ən dəbdəbəli otellərindən biri olan “Pullman” otelində “Star Kids Group MMC” şirkətinin təşkilatçılığı ilə növbəti “Kids Fashion Show ” yarışması keçirildi.
Qeyd edək ki sayca 16-cı olan fashion şou yay mövsümündə keçirildiyi üçün uşaqlar modelyer-dizaynerlər tərəfindən hazırlanmış yay stilinə uyğun avanqard geyimləri təqdim etdilər.
“Yay Əyləncəsi“ adlı uşaq moda müsabiqəsində 4-14 yaş arası 46-sı qız 40-si oğlan olmaqla 86 model uşaq və 19 modelyer iştirak etdi.
Tədbirin layihə rəhbəri “ Star Kids Group” şirkətinin direktoru Aygün Əliyevadır.

Münsiflər heyəti:

Əməkdar incəsənət xadimi Fəxriyyə Xələfova

“Yes “ modalar evinin rəhbəri Yeqanə Sadıqova

Mügənni Ayaz Qasımov

“Best Model of Azerbaijan 2004” qalibi İlqar Əliyev

Tanınmış Stilist Tünzalə Kərimova

“A-studio” salonun rəhbəri Aysel İbrahimova

”Best Model of Azerbaijan 2016” Ugur Əlizadə

Qaliblər:

Qızlar:                                                            

1-ci Kateqoriya(4-6) 1-ci yer Sahibi : Lətafət Hüseynli

1-ci yer qalibi Modelyer: Gülşən Hüseynova

1-ci Kateqoriya(4-6)  2-ci yer Sahibi : Banu Əmrah

2-ci yer qalibi Modelyer: Gülşən Hüseynova

1-ci Kateqoriya(4-6)  3-cü yer Sahibi : Dilək-Mələk Həsənli bacıları

3-cü yer qalibi Modelyer: Aygün Əliyeva
Oğlanlar:
1-ci Kateqoriya(4-6) 1-ci yer Sahibi : Səməd Paşazadə
1-ci yer qalibi Modelyer: Gülşən Hüseynova
2-ci Kateqoriya (4-6) 2-ci yer Sahibi: Rüstəm Hüseynov
2-ci yer qalibi Modelyer: Ayşən Həbibova
2-ci Kateqoriya (4-6) 3-cü yer Sahibi: Ramal Mehdizadə
3-cü yer qalibi Modelyer: Fidan Quliyeva

Qızlar:
2-ci Kateqoriya(7-9) 1-ci yer Sahibi : Banu Hacızadə
1-ci yer qalibi Modelyer: Arzu Əliyeva
2-ci Kateqoriya (7-9) 2-ci yer Sahibi: Zeynəb Bayramova
2-ci yer qalibi Modelyer: Arzu Əliyeva
2-ci Kateqoriya (7-9) 3-cü yer Sahibi: Zərifə Məmədli
3-cü yer qalibi Modelyer: Ayşən Oruclu

Oğlanlar:
2-ci Kateqoriya(7-9) 1-ci yer Sahibi : Tamerlan İsmayılov
1-ci yer qalibi Modelyer: Məryam və Amin Hüseynquliyevlar
2-ci Kateqoriya (7-9) 2-ci yer Sahibi: Malikəjdər Quliyev
2-ci yer qalibi Modelyer: Aygün Əliyeva
2-ci Kateqoriya (7-9) 3-cü yer Sahibi: Arif Salayev
3-cü yer qalibi Modelyer: Sevinc Rzayeva

Qızlar:
3-cü Kateqoriya(10-14) 1-ci yer Sahibi : İlahə Ağamirzəyeva
1-ci yer qalibi Modelyer: Mehriban Həsənova
3-cü Kateqoriya (10-14) 2-ci yer Sahibi: Zəhra Keşmani
2-ci yer qalibi Modelyer: Natiq Musazadə
3-cü Kateqoriya (10-14) 3-cü yer Sahibi: Nazənin Eyvazova
3-cü yer qalibi Modelyer: : Mehriban Həsənova
Oğlanlar:
3-cü Kateqoriya(10-14) 1-ci yer Sahibi: Elvin Abdullayev
1-ci yer qalibi Modelyer: Sevinc Rzayeva
3-cü Kateqoriya (10-14) 2-ci yer Sahibi: Zaur İsmayılzadə
2-ci yer qalibi Modelyer : Sevinc Rzayeva
3-cü Kateqoriya (10-14) 3-cü yer Sahibi: Orxan Şıxlar
3-cü yer qalibi Modelyer: Nərgiz Bağırova

Nominasiyalar
Принцесса : Sevgi Məmmədli
Принц: Bəylər Məmmədov
Мисс Улыбка: Fatimə Hüseyn
Мистер Улыбка: Ələsgər İsmayılov
Мисс Зрительских Симпатий: Aylin Bayramlı
Мистер Зрительских Симпатий: Qurban Murtuzov
Мисс Шарм: Solmaz Tagızadə
Мистер Шарм: Sultan Hümbətzadə
Мисс Актриса: Surə Nuriyeva
Мистер Актёр: Nəbi Seyidov
Miss Fashion: Mehri Məmmədova
Mister Fashion: İbad Əsədli

Frame.az

Foto Müzəffər İsmayılov

Bir cavab yazın

error: Mətndən istifadə etmək qadağandır!
%d bloqqer bunu bəyənir: